Super Gra Bakugan

Przeżyj wspaniałe przygody z Bakugan. Świat pełen walk, przygód, konkursów i zabaw czeka na Ciebie! Stań na szczycie, pokonaj przeciwnika i rozważ swoją taktykę. Z nami polepszysz swoje zdolności!


#1 2010-07-14 11:05:50

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 813
Punktów :   

Kampania Wyborcza

Tutaj kandydaci opisują siebie oraz obiecują co ulepszą na forum itp.

Każdy kandydat musi się tutaj przedstawić oraz wykonać coś co zachęciłoby innych by zagłosowali na daną osobę. Musicie tutaj przedstawić swoje plany na przyszłość - co byście ulepszyli itp.

Tekst musi być dłuższy niż 5 linijek i nie może zawierać zbyt dużo błędów ortograficznych!


Matti
Wchódźcie
Mój smok

Offline

 

#2 2010-07-14 17:00:10

 Spectra

Moderator

Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 130
Punktów :   

Re: Kampania Wyborcza

Ja Spectra. Jestem fanem piłki nożne i gram na footballteam, jestem najlepszym bramkarzem i napastnikiem w okolicy to forum poznałem 2 miesiące temu.Mam 13lat i po wakacjach będę chodził do gimnazjum
Administratorem jestem na 4 forach i moderatorem na 1 forum.
Obiecuje że jeżeli mnie wybierzecie to będę wcześniej wchodził niż zwykle.
Będę wszystkie rzeczy jak najszybciej akceptował,dodam różne rzeczy z swojego forum.
   
                                                                                                                                            jeżeli mnie wybierzecie nie pożałujecie.
                                                                                                                                            Pozdrawiam Spectra.

Offline

 

#3 2010-07-14 18:25:29

Wojownik

Gość

Re: Kampania Wyborcza

Jestem Hubert i mam 13 lat.Obiecuję szybkich akceptacji i coraz to nowszych kolegow.
Jestem administratorem 4 for i modetatorem 1.
Oczywiście drogiemu Spectrze dobrych pomysłów.Jak widzac mamy prawie take same plany.

 

#4 2010-07-15 08:41:00

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 813
Punktów :   

Re: Kampania Wyborcza

Cóż nie rozpisaliście się zbyt długo ale to już wasza wola. Dziś ogłąszę debaty.


Matti
Wchódźcie
Mój smok

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpurmo wrocław dziki pies