Super Gra Bakugan

Przeżyj wspaniałe przygody z Bakugan. Świat pełen walk, przygód, konkursów i zabaw czeka na Ciebie! Stań na szczycie, pokonaj przeciwnika i rozważ swoją taktykę. Z nami polepszysz swoje zdolności!


#1 2010-06-18 21:13:23

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 813
Punktów :   

Ciekawa Propozycja

Może zrobimy coś w stylu Historii? Shun proponowałeś coś takiego wcześniej ale ja polepszyłem twój pomysł i mam nadzieję że każdemu się on spodoba. Mianowicie chodzi mi o to że każdy ma swoją KP. Dopisuje do niej historię (wymyśloną) z przeszłości w której równierz pisze z kąd pochodzi. Historia musiałaby składać się conajmniej z 7 linijek oraz prosiłbym o poprawną ortografię. Po zrobieniu swojej Historii zaczynalibyśmy w jakimś mieście. Zrobiłoby się lokalizacje np. Las, Góry, Północne Miasto itp. i jeśli ktoś jest w Górach, a druga osoba w Lesie. Te osoby nie mogłyby ze sobą walczyć. Musiałby się spotkać w danych lokalizacjiach np. Górach. W tej lokalizacji przeprowadzaliby rozmowę (tak dla zabawy i poczęści by zabić nudy) albo walczyć. Walki odbywałyby się w działach - Oficjalne lub Nieoficjalne itp.
Gdyby się było w górach i chiałby ktoś przejść do lasu musiałaby ta osoba napisać:
ZT --> Las - żeby było wiadomo gdzie szukać danej postaci.
Nie wiem jak to lepiej opisać ale mam nadzieję że rozumiecie.


Matti
Wchódźcie
Mój smok

Offline

 

#2 2010-06-19 07:38:30

Ace

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 331

Re: Ciekawa Propozycja

eeem.... Ciekawy pomysł ale jakby ktoś nie zrozumiał to by się tylko zbędne zamieszanie zrobiło. A co do tej histori to można tak zrobić.

Offline

 

#3 2010-06-19 08:08:58

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 813
Punktów :   

Re: Ciekawa Propozycja

To byłaby bardziej przygoda niż historia... Byłyby równierz postacie zwane NPC, które dawałyby nam misje (NPC byłbym tylko ja, chyba że znajdę kogoś kto umie się rozpisać).

Poprostu wyglądałoby to mniej więcej tak:
Chodzisz sobie po świecie. Sporykasz różne osoby. Z niektórymi się zaprzyjaźniasz, z innymi walczysz, a od innych otrzymujesz misjie.
Gdy jesteś w Lesie i twoją misjią jest pokonanie kogoś w Górach robisz tak:
-Wypowiadasz się lub piszesz o czym myśli albo jakie uczucia doznaje.
-Po wypowiedzeniu się na końcu piszesz gdzie się udajesz - piszesz inicjały ZT-->Góry - oznacza to że idziesz w Góry. Jeśli nigdzie nie idziesz tylko zostajesz w Lesie nie piszesz tych inicjałów.
-Po udaniu się w góry (podczas wykonywania misji) spotykasz kogoś i wyzywasz go na pojedynek.
Pojedynek toczy się w walkach Nieoficjalnych lub Oficjalnych.

Mam nadzieję ża teraz każdy rozumie.


Matti
Wchódźcie
Mój smok

Offline

 

#4 2010-06-19 08:25:16

Ace

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 331

Re: Ciekawa Propozycja

hehehe..... Ciekawe. NPC to dobry pomysł bo jeżeli misje wymyślał by gracz nie miał szansy by w niej wziąć. Można to zrobić. Jestem za

Offline

 

#5 2010-06-19 08:27:31

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 813
Punktów :   

Re: Ciekawa Propozycja

Dobra jedna osoba i to bardzo aktywna już poparła pomysł. Potrzeba reszty ;D


Matti
Wchódźcie
Mój smok

Offline

 

#6 2010-06-19 10:14:39

Shun

Amator

Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 402
Punktów :   

Re: Ciekawa Propozycja

Ja jestem za. Ciekawy pomysł, tylko nie wiem co znaczy skrót "ZT"

Offline

 

#7 2010-06-19 10:39:47

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 813
Punktów :   

Re: Ciekawa Propozycja

Z tematu


Matti
Wchódźcie
Mój smok

Offline

 

#8 2010-06-19 13:43:13

Nomad

Amator

Zarejestrowany: 2010-06-13
Posty: 157
Punktów :   

Re: Ciekawa Propozycja

Też popieram ten pomysł

Offline

 

#9 2010-06-21 14:18:24

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 813
Punktów :   

Re: Ciekawa Propozycja

Każdy. To byłaby wielka przygoda. W tym świecie byliby NPC, którzy dawaliby Ci zadania, mierzyli się z tobą. Byłaby szansa że coś znajdziesz lub że spotkasz jakiegoś Bakugana, który mógłby do Ciebie dołączyć.


Matti
Wchódźcie
Mój smok

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plTechnical Issues golden retriever schronisko