Super Gra Bakugan

Przeżyj wspaniałe przygody z Bakugan. Świat pełen walk, przygód, konkursów i zabaw czeka na Ciebie! Stań na szczycie, pokonaj przeciwnika i rozważ swoją taktykę. Z nami polepszysz swoje zdolności!


#1 2010-06-25 11:40:35

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 813
Punktów :   

Organizacje

Proponuję usunąć wątek zapisy. Zapisywać się teraz będziemy wyłącznie w przygodzie - kiedy kogoś spotkamy. Według mnie polepszyłoby to stan przygody, a gracze musieliby się trochę wysilić.

Co do budynków organizacji stworzyłoby się tematy w ,,Pozostałych Miejscach na Ziemii" w których napisałoby się Temat: Budynek Organizacji (nazwa), a w opisie wygląd budynku itp.
Jeśli ktoś będzie chciał wejść do budynku poprostu wchodzi w temat z budynkiem Organizacji, a następnie wchodzi w dział z Organizacjią w której zawarte byłyby działy jak korytarz, pokój (nick) itp. Ktoś kto wszedłby do budynku, chodziłby po tych działach i pisał co robi, gdzie idzie itp. Myślę że w miarę zrozumiałe ale jeśli ktoś nie wie o co chodzi zrobię posty itp. wtedy mnie zrozumiecie.
Każda organizacji będzie miała na początek 10.000G na zakup domku i potem tworzyłoby się tematy pokój...

Nie będę już nic pisał bo coraz bardziej plącze, nie mam weny ;/


Matti
Wchódźcie
Mój smok

Offline

 

#2 2010-06-25 17:12:52

Shun

Amator

Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 402
Punktów :   

Re: Organizacje

No cóż, rób jak chcesz, ale teraz to bardziej PBF podobny do 13 Dzielnicy się robi.

Offline

 

#3 2010-06-25 21:08:02

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 813
Punktów :   

Re: Organizacje

Nie pisz nic w stylu rób co chcesz bo we dwóch jesteśmy adminami. Admin to nie żaden laluś który ulega. A co masz na myśli mówiąc ,,Podobny do 13 Dzielnicy"?


Matti
Wchódźcie
Mój smok

Offline

 

#4 2010-06-26 10:48:57

Shun

Amator

Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 402
Punktów :   

Re: Organizacje

Wiesz, bo jak jest PBF ze 13 Dzielnicy to też tam jest coś takiego. Dla mnie to niepotrzebne.

Offline

 

#5 2010-06-28 07:15:51

Matti

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 813
Punktów :   

Re: Organizacje

Ale wtedy byłaby większa zabawa i lepsza przygoda. Bo np. jak wejdziesz do budynku organizacji jak go nawet w przygodzie nie ma, a ktoś dał Ci misję (NPC).


Matti
Wchódźcie
Mój smok

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpurmo wrocław dziki pies